Miejsce.

Spotkania odbywają się w naszym Klubie dla Rodzin, który urządzaliśmy z myślą o komforcie kobiet w ciąży. W dużej sali jest więc wentylacja mechaniczna i klimatyzacja, wygodne fotele z podłokietnikami - choć spotkań można też słuchać na workach relaksacyjnych lub na miękkich materacach. Przed zajęciami i w czasie przerw zapraszamy do sali klubowej, gdzie można napić się herbaty, kawy, wody minealnej.

Nowości.

Pokazujemy nowoczesne techniki walki z bólem porodowym, na przykład jako pierwsi w Polsce oferowaliśmy wypożyczenie TENS-a porodowego. Mamy uczymy, co mogą robic, a czego powinny unikać, aby szybciej wracać do formy po porodzie oraz uniknąć przykrych dolegliwości związanych z dnem miednicy  - są to podstawy naszego autorskiego porgramu Atrakcyjna Mama

Kadra.

Zaprosiliśmy do współpracy grono specjalistów różnych dziedzin. Dzięki temu każde zagadnienie jest omawiane przez osobę najbardziej kompetentną. To sprawia, że uczestnicy uzyskują sprawdzone informacje oraz fachowe odpowiedzi na swoje pytania.

Ćwiczenia.

Ćwiczenia porodowe dostosowujemy do aktualnych standardów porodów w Poznaniu. Dzięki współpracy z wieloma lekarzami i położnymi z różnych szpitali, wiemy na bieżąco, jak sprawdza się nasz system przygotowania do porodu.

Mamy też wyjątkowy, autorski program ćwiczeń w ciąży. Jego twórca i prowadzący to fizjoterapeuta, który specjalizuje się w ćwiczeniach położniczych. Oparł go o swoją pracę magisterską, publikacje autorów z różnych krajów, najnowsze techniki fizjoterapii oraz własne doświadczenia. Program pozwala zachować sprawność, uniknąć obrzęków, uczucia zmęczenia czy bólu, przez co jest faktycznie niezbędny w czasie ciąży.

Ćwiczenia te są bezpieczne, a prowadzący dobiera je indywidualnie. Dlatego wszystkie kursantki bez obaw mogą w nich uczestniczyć.

Atmosfera zajęć

Przyjazną, partnerską atmosferę tworzy otwartość wykładowców i kameralność grup (maksymalnie 8 par). Uczestnicy mogą w każdym momencie zadawać pytania, aby rozwiać swoje wątpliwości.

Nasi kursanci stają się nam bliscy, dlatego z radością przyjmujemy wieści z narodzin i rozwoju ich pociech.