Rezerwacja miejsca

Aby uczestniczyć w kursie, prosimy zgłosić się telefonicznie lub mailowo, podając następujące dane:

imię, nazwisko, imię (nazwisko) męża / partnera, jeśli będzie uczestniczyć w spotkaniach, przewidywaną datę porodu, telefon kontaktowy i adres mailowy, z którego będzie się korzystać po porodzie.

W ciągu 1 - 2 dni roboczych wysyłamy maila z potwierdzeniem zapisania do danej grupy, a na kilka dni przed rozpoczęciem zajęć prosimy sms-em o potwierdzenie chęci uczestnictwa. 

Płatności

Za zajęcia można zapłacić bezpośrednio na nich lub przelewem na konto  najdalej do połowy trwania kursu.

Rozmowa z lekarzem prowadzącym.

Nie wymagamy pisemnej zgody lekarza, ale prosimy uczestniczki, aby przed rozpoczęciem kursu poinformowały o tym swojego lekarza prowadzącego. Prosimy o spytanie, czy na dzień wizyty kontrolnej nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń.

Konieczność rezygnacji po rozpoczęciu zajęć

Jeśli w trakcie kursu mama nie może już chodzić na zajęcia, proponujemy uczestnictwo samego partnera plus 1 spotkanie w domu pary (bez dodatkowej opłaty).

Jeśli para uczestniczyła w 1-4 zajęciach, prosimy o opłatę 100 zł za każde spotkanie (niezależnie, czy partner będzie chodził na zajęcia sam i czy będzie spotkanie indywidualne).

Zasady odrabiania zajęć

Dajemy możliwość odrobienia zajęć na następujących zasadach: można odrobić spotkanie teoretyczne ze specjalistą, a zostać na ćwiczeniach, gdy danego dnia w grupie jest wolne miejsce na ćwiczenia. Trochę inaczej może być z odrobieniem kąpieli i masażu - są to bowiem ćwiczenia praktyczne na lalkach i jeśli w grupie jest komplet, może nie być czasu, aby całość przećwiczyła mama/para odrabiająca (ale nawet wtedy warto przyjść, aby się przyjrzeć i przećwiczyć najważniejsze elementy).

Co jest potrzebne na zajęciach?

Z rzeczy praktycznych należy mieć wygodne, nie krępujące ruchów spodnie, dla wszystkich obuwie na przebranie (można też ćwiczyć w skarpetkach) oraz - szczególnie na edycjach weekendowych - coś do jedzenia.