Rezerwacja miejsca
Aby uczestniczyć w kursie, prosimy zgłosić się telefonicznie lub mailowo, podając następujące dane:
imię, nazwisko,
imię (nazwisko) męża / partnera, jeśli będzie uczestniczyć w spotkaniach,
przewidywaną datę porodu,
telefon kontaktowy
adres mailowy, z którego będzie się korzystać po porodzie.
W ciągu 1 - 2 dni roboczych wysyłamy maila z potwierdzeniem zapisania do danej grupy, a na kilka dni przed rozpoczęciem zajęć prosimy sms-em o potwierdzenie chęci uczestnictwa. 

Co jest potrzebne na zajęciach?
Należy mieć dla wszystkich czyste obuwie na przebranie (można też ćwiczyć w skarpetkach) oraz - szczególnie na edycjach weekendowych - coś do jedzenia.
Poza tym w grupach wieczorowych dla Pań: wygodne, nie krępujące ruchów spodnie - najlepiej dres lub legginsy oraz mały ręcznik lub inny materiał (do podłożenia pod głowę na materacu w czasie ćwiczeń)

Płatności
Za zajęcia można zapłacić bezpośrednio na nich lub przelewem na konto  najdalej  w dniu rozpoczęcia kursu.

Rozmowa z lekarzem prowadzącym.
Nie wymagamy pisemnej zgody lekarza, ale prosimy uczestniczki, aby przed rozpoczęciem kursu poinformowały o tym swojego lekarza prowadzącego. Prosimy o spytanie, czy na dzień wizyty kontrolnej nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń. Grupy wieczorowe to nie fitness w ciąży, jednak zajęcia mogą być zbyt intensywne dla Pań, które mają wskazania do oszczędnego trybu życia (czyli "polegiwania")

Konieczność rezygnacji po rozpoczęciu zajęć
W przypadku konieczności rezygnacji z udziału w dalszych zajęciach wieczorowych – zwrot przelewem 50zł za każde odwołane przez uczestnika spotkanie, jeśli rezygnacja była zgłoszona najdalej w dniu spotkania do godziny 14.00

Zasady odrabiania zajęć na spotkaniach wieczorowych
Jeśli mama nie może uczestniczyć w 1 lub 2 spotkaniach i powiadomi o tym najdalej w dniu spotkania do godziny 14.00, może przyjść na to samo spotkanie w kolejnej grupie pod warunkiem wolnego miejsca lub zgody następnej grupy na nadprogramową osobę. Jeśli odrobienie nie jest możliwe - dokonujemy zwrotu jak przy rezygnacji.