Zajęcia w czwartki:

17.30 - BALET 4-6 latki, grupa początkująca
18.30 - JAZZ Z ELEMENTAMI LATINO - od 7 latków

Zapisy: baltima@baltima.eu lub tel. 506 477 741     

Balet dla dzieci to zabawa z tańcem. Podczas zajęć dzieci zaznajamiają się z zasadami i elementami tańca klasycznego oraz tańca ludowego. Zdobyte umiejętności pozwalają łączyć elementy w całość, tworząc układy choreograficzne, które z dumą można prezentować rodzinie. Ćwiczeniom baletowym towarzyszy różnorodna muzyka, pozwalająca ukształtować wrażliwość dzieci, jak również zapoznać z pojęciami muzycznymi. Nie brakuje także ćwiczeń rozciągających, rozwijających koordynację ruchową oraz polepszających orientację przestrzenną. Celem zajęć jest zapoznanie dzieci z klasycznymi formami tańca. Szczególna uwaga skupiona jest również na kształtowaniu poczucia estetyki. Ale przede wszystkim zajęcia mają wywoływać uśmiech na twarzy i radość w sercu każdego dziecka na myśl o kolejnym spotkaniu.
Jazz z elementami latino to nowa propozycja dla dziewczynek i chłopców lubiących "wygibasy" przy dobrej muzyce. "Przy okazji" zajęcia kształtują poczucie rytmu, koordynację ruchową

Cykle zajęć kończą się przygotowanymi przez dzieci pokazami dla rodziców - w czerwcu.

Miejsce zajęć:

Klub dla Rodzin "Dobry Początek"
Poznań, os. Powstańców Warszawy 6Ł

(Piątkowo/ Jeżyce, przy trasie PST)

Zajęcia taneczne dla dzieci odbywają się w dużej sali (prawie 60m2), z wentylacją i klimatyzacją. Na podłodze są panele, które zapewniają komfort ruchów, jest też ściana luster, która daje małym tancerzom możliwość oglądania na bieżąco swoich postępów.

Grupy - liczą maksymalnie 12 dzieci

Zajęcia opracowała: Iwona Olendrowicz