NIEZALEŻNA SZKOŁA RODZENIA I RODZICIELSTWA

- od 2004 roku uczestniczymy w cudzie narodzin. 

Zapraszamy na spotkania  wieczorowe: (8 spotkań) w poniedziałki i środy od 18.30 do około 21.00 

NAJBLIŻSZA GRUPA
23 września do 16 października


Co nas wyróżnia?

Spotkania naszej szkoły rodzenia prowadzą specjaliści: położne, lekarze, terapeuta rodzinna, doula, doradca laktacyjna oraz fizjoterapeuta specjalizujący się w tematyce ciąży, połogu i uroginekologii (prowadzący szkolenia dla innych fizjoterapeutów oraz wykłady na Uniwersytecie Medycznym). Nasze położne i lekarze specjalizujący się w ginekologii pracują na co dzień na oddziałach porodowych. Dzięki temu przekazują wiedzę aktualną i praktyczną. Większość osób z naszego zespołu jest rodzicami. 

Nasze spotkania

to, oprócz wiedzy, także umiejętności praktyczne. Bardzo zależy nam na przygotowaniu mam, par do świadomego, aktywnego porodu; jeśli to możliwe - bez nacięcia krocza. Mamy kontakt z większością "naszych" par po porodach, więc wiemy na bieżąco, że nasz sposób przygotowania do porodu sprawdza się w praktyce.

Dbamy również o to, aby rodzice już od pierwszych chwil życia dziecka czuli się fachowymi opiekunami  - nasze zajęcia z lalkami - bobasami to o wiele więcej, niż kąpiel. W ramach szkoły rodzenia przekazujemy wiele praktycznych wskazówek z programu Atrakcyjna Mama, szczególnie bardzo ważną profilaktykę zaburzeń dna miednicy.

Dzięki naszym ćwiczeniom uczestniczki potrafią zwalczać ból czy obrzęki w ciąży. Ponadto w ramach szkoły można liczyć na indywidualną konsultację z fizjoterapeutą - z czego korzystają zarówno uczestniczki jak i uczestnicy.

Jesteśmy szkołą niezależną: mówimy o warunkach i zasadach na wszystkich poznańskich porodówkach. 

Nasze spotkania są wolne od reklam - czas naszych kursów zapełniamy  w całości dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem.

 Cena: 600zł za kurs od mamy, pary. 

Miejsce zajęć:

Klub dla Rodzin "Dobry Początek"

Poznań os. Powstańców Warszawy 6Ł

Winiary / Piątkowo (zobacz mapkę)

ZAPISY prowadzimy telefonicznie:

606 95 99 92 - Anna Koszla

lub mailowo: dp@dobrypoczatek.pl

Przed zapisem prosimy o przeczytanie informacji praktycznych (tutaj kliknij)
Nasza szkoła była obecna w telewizji TVN - zapraszamy do działu "My w mediach"