Anna Wiza – Koszla.

Z wykształcenia jestem nauczycielem oraz terapeutą rodzinnym. Ukończyłam kursy poradnictwa laktacyjnego (podstawowy w 2006 roku i zaawansowany w 2008), dzięki którym służę pomocą w problemach z karmieniem. Jestem też doula: przygotowuję pary do porodu, towarzyszę mamom przy porodach.

Michał Koszla

Jestem magistrem fizjoterapii. Od 2002 roku zajmuję się terapią kobiet w ciąży, po porodzie oraz fizjoterapią w ginekologii. Jako póki co jedyny fizjoterapeuta z Polski jestem członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Trzymania Moczu. Napisałem pracę magisterską o ćwiczeniach w połogu, ukończyłem kursy terapii manualnej, które bardzo pomagają mi w mojej praktyce. Występowałem jako konsultant ćwiczeń w ciąży i po porodzie w TVP2 i PTV3. Jestem również autorem publikacji o terapii NTM w kilku branżowych czasopismach. Od 2010 roku szkolę fizjoterapeutów z prowadzenia usprawniania po porodzie, a od 2013 - również z fizjoterapia dna miednicy.

Zapraszam na moją stronę FizjoterapiaKobiet.pl

O nas - prywatnie

Jesteśmy małżeństwem od 2001 roku, mamy 4 dzieci: Bartusia (rocznik 2002), Adasia (2004), Maćka (2006) oraz Basię (2010).

Lubimy śpiewać (poznaliśmy się właśnie poprzez śpiew). Staramy się z rodziną spędzać czas aktywnie. Wszyscy, na miarę naszych możliwości, uprawiamy żeglarstwo i narciarstwo. Chłopcy - dodatkowo pilkę nożną, a my - rodzice - windsurfing.