mgr Anna Koszla
Może coś będzie

Jestem doktorantem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Pracę magisterską na temat fizjoterapii w połogu obroniłem w roku 2001.

Od tego czasu zajmuję się fizjoterapią w uroginekologii oraz w położnictwie.

Jestem członkiem International Continence Society (Międzynarodowe Stowarzyszenie d/s Trzymania Moczu).

Od 2001 roku prowadzę fizjoterapię dna miednicy w Poznaniu. W tym samym roku opracowałem program usprawniania w połogu – Atrakcyjna Mama TM

Od 2004 roku współtworzę poznańską szkołę rodzenia „Dobry Początek”.

Zajmuję się również terapią bólu – w tym w ciąży oraz po porodzie.

Od 2010 roku prowadzę kursy dla fizjoterapeutów z zakresu usprawniania i profilaktyki w połogu a od 2013 roku kursy fizjoterapii dna miednicy.

Byłem prelegentem między innymi na: XV ogólnopolska konferencja Fundacji Rodzić po Ludzku, 2 ogólnopolskie konferencje dla położnych „W służbie bociana”, III Konferencja Naukowo – Szkoleniowa „Promocja zdrowia reprodukcyjnego” współorganizowana przez Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Profilaktyka zdrowia prokreacyjnego”

Przez kilka lat udzielałem się jako konsultant Stowarzyszenia UroConti, gdzie publikowałem w Kwartalniku NTM. Moje artykuły można też odnaleźć w Urologii Polskiej.

Prywatnie jestem mężem i ojcem 4 synów i córki.