SPOTKANIE „INSTRUKCJA OBSŁUGI NIEMOWLĘCIA”

jest niezależne od cyklu „praktycznie rodzimy” (czyli wieczorowa szkoła rodzenia)

Niebawem propozycja spotkania on-line (tylko teoria, gdyż ćwiczenia z lalkami nie są możliwe...)
NAJBLIŻSZY TERMIN
  stacjonarny 
podamy jak tylko Polska zacznie "otrząsać się" z koronawirusa. Oby jak najszybciej

Na spotkaniu opanujesz przydatne umiejętności: przewijanie, kąpiel, noszenie w różnych pozycjach, przekazywanie sobie dziecka. Przetrenujesz też podstawową I pomoc: co zrobić przy zatajeniu z płaczu oraz przy zadławieniu mlekiem.

Przy okazji dowiesz się wielu ciekawych i ważnych rzeczy o rozwoju fizycznym, zachowaniach i potrzebach niemowlaka.

Ćwiczenia – aby trochę odpocząć – przeplatają się z teorią, sumując czas: ćwiczenia to około 2 godziny, teoria 1 – 1,5 godziny

Na spotkanie można przyjść w parze lub samodzielnie (mama lub tata, gdy na przykład mama musi leżeć w ciąży), można też zabrać ze sobą przyszłą babcię czy ciocię dziecka lub wysłać na spotkanie opiekunkę.

W razie potrzeby, na to spotkanie można też przyjść po porodzie - ale, aby nie narażać zdrowia dziecka - uczestniczy jeden rodzic, drugi może z dzieckiem przebywać w sali klubowej (płatność - oczywiście - za jednego rodzica)

Spotkanie prowadzi Ania lub Michał Koszla – fizjoterapeuci; prywatnie rodzice 5 dzieci – praktyczne umiejętności trenują od 2002 roku (dowiedz się więcej o nas klikając tutaj).

Po tym spotkaniu osoby aktualnie uczestniczące w cyklu „praktycznie rodzimy” mogą nieodpłatnie wypożyczyć lalkę „bobasa”, aby utrwalić umiejętności.

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

CENA: 60zł za 1-szą osobę, 30zł za każdą kolejną osobę „od tego samego dziecka”.

RABAT:osoby, które wcześniej zaczęły kurs „praktycznie rodzimy”: 10 zł za osobę; Panie po warsztacie "mniam, mniam" - 10zł 

ZAPISY: mailowe na adres dp@dobrypoczatek.pl lub telefoniczne: 606 95 99 92

Grupa liczy maksymalnie 10 osób ćwiczących.