ZAŁOŻYCIELE

Anna Wiza – Koszla.

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Ukończyłam kursy poradnictwa laktacyjnego (podstawowy w 2006 roku i zaawansowany w 2008), dzięki którym służę pomocą w problemach z karmieniem. Skończyłam studium terapii rodzin, które dało mi wiedzę przydatną w rozmowach na szkole rodzenia, w gabinecie czy na wizytach domowych. Jestem też doulą –  towarzyszyłam mamom przy porodach, niestety nadmiar obowiązków nie pozwala mi już na to.

Michał Koszla

Jestem magistrem fizjoterapii. Od 2002 roku zajmuję się terapią kobiet w ciąży, po porodzie oraz fizjoterapią w ginekologii. Jako póki co jedyny fizjoterapeuta z Polski jestem członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Trzymania Moczu. Napisałem pracę magisterską o ćwiczeniach w połogu, ukończyłem kursy terapii manualnej, które bardzo pomagają mi w mojej praktyce. Występowałem jako konsultant ćwiczeń w ciąży i po porodzie w TVP2 i PTV3. Jestem również autorem publikacji o terapii NTM w kilku branżowych czasopismach. Od 2010 roku szkolę fizjoterapeutów z prowadzenia usprawniania po porodzie, a od 2013 – również z fizjoterapii dna miednicy (fizjoterapii uroginekologicznej).

Zapraszam na moją stronę Koszla.pl

O nas – prywatnie

Jesteśmy małżeństwem od 2001 roku, mamy 5 dzieci: Bartka (rocznik 2002), Adama (2004), Maćka (2006), Basię (2010) oraz Piotrusia (rocznik 2016)

Lubimy śpiewać (poznaliśmy się właśnie poprzez śpiew). Staramy się z rodziną spędzać czas aktywnie. Wszyscy, na miarę naszych możliwości, uprawiamy żeglarstwo i narciarstwo a część z nas windsurfing. Lubimy także górskie wyprawy.