Domowa szkoła (hybrydowa)

Jeśli musisz w ciąży leżeć i nie masz możliwości uczestniczyć w spotkaniach grupowych, nie możesz też ćwiczyć, lub jesteś  tak zapracowana, że możesz przygotować się do porodu dopiero 'na ostatni dzwonek”, proponujemy „hybrydową” szkołę rodzenia – czyli teoria on line i 1 lub 2 spotkania w realu.

Podobnie, jak w zajęciach grupowych, „hybrydowo” można wybrać tematy:

– „Praktycznie rodzimy” – czyli oddychanie porodowe w I i II fazie, pozycje porodowe, pomoc męża / partnera przy porodzie; relaksację mięśni; ćwiczenia w pierwszych dobach po porodzie  

– oraz / lub „Instrukcja obsługi niemowlęcia” – czyli ćwiczenia z lalkami: przewijanie, przebieranie, noszenie w różnych pozycjach, przystawianie do karmienia, odbijanie

SPTKANIE „W REALU” to ćwiczenia praktyczne (na miarę potrzeb i  możliwości mamy). Wcześniej proszę o obejrzenie nagranych filmów (do których dostęp wysyłam po dokonaniu wpłaty). 

Zapraszam do obejrzenia “próbek” części teoretycznych:

“Praktycznie rodzimy”
https://drive.google.com/file/d/1Iw1PjcZ6ukjDWEqeEUSUJS6q99no8rV8/view

“Instrukcja obsługi niemowlęcia”
https://drive.google.com/file/d/108Sa2HsmNrvuS0pvdRaVPcenHwWqPLN3/view

Możliwe terminy: w ciągu tygodnia, za wyjątkiem wtorków, w godzinach pomiędzy 9.00 a maksymalnie 14.00; a wieczorami – jedynie po 20.00 we wtorki w domu lub w środy w gabinecie.

CENA:
“Instrukcja obsługi niemowlęcia” – część on line 50zł, część praktyczna 100zł
“Praktycznie rodzimy” – część on line 100zł, część praktyczna 150zł

TELEFON: 606 95 99 92 – Anna Koszla