Szkoła na bis

Zapraszamy do naszej „szkoły na bis” jeśli jesteś w kolejnej ciąży i chcesz przypomnieć sobie praktyczne umiejętności dotyczące porodu i opieki nad dzieckiem a także ćwiczenia w pierwszych dniach po porodzie. Możesz też skorzystać ze spotkań wieczorowych – „Praktycznie rodzimy”

Tematy – można wybrać dowolne z 3:

1. „Inne dziecko – inny poród”. Teoria: kilka słów o kolejnym porodzie; ćwiczenia: oddychanie 1 fazy, część pozycje 1 fazy, 2 faza porodu;  pomoc partnera przy porodzie

2. „Powtórka z rozrywki”. Teoria: odpowiedzi na pytania mam związane z karmieniem piersią, opieką nad noworodkiem. Ćwiczenia: przypomnienie pozycji do karmienia, sposobów noszenia noworodka (z lalkami), powtórka oddychania porodowego.

3. „Powrót do formy”. Teoria: na co zwracać uwagę po porodzie, aby szybciej wracać do sylwetki i uniknąć bólu oraz innych dolegliwości. Ćwiczenia: 1 i 2 faza porodu, ćwiczenia w pierwszych dobach po porodzie. 

Spotkania trwają około 1,5 godziny. Prowadzi je Ania Koszla

Spotkania indywidualne – możliwe terminy to: poniedziałki, środy lub piątki od rana; niektóre piątki pod wieczór. Termin spotkania ustalamy około 2 tygodnie wcześniej.

Koszt:

  • jedno spotkanie: 150zł w klubie lub w domu mamy (plus koszt dojazdu poza Poznań)
  • dwa spotkania:   250 zł
  • trzy spotkania: 350zł  

Informacje i zgłoszenia:

tel 606 95 99 92 – Ania Koszla